DM8002K25
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
DM8002K25
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 25 mm Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
85,34 mm
B
35,31 mm
C
41,91 mm
Diameter rør
25 mm
Materiale
Rostfritt stål
Materialekvalitet
ASTM-A479/A182-316
Mærke navn
Pyplok
Vinkel
0 °
Förpackningsstorlek
Streckkod
331137
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Måttskiss
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 25 mm