DM8003K30
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
DM8003K30
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 30 mm Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
85,6 mm
Angle
90 °
B
50,04 mm
Brand Name
Pyplok
C
46,99 mm
Diameter pipe
30 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Förpackningsstorlek
Streckkod
325837
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Måttskiss
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 30 mm