DM8001K30
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
DM8001K30
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 30 mm Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
A
93,98 mm
B
41,91 mm
C
46,99 mm
Diameter rör
30 mm
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Package size
Barcode
325832
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Measure sketch
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 30 mm
Artikel datablad
Others has been looking for
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål