DM8001K16
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
DM8001K16
Koppling Pyplok Rak, Inv-M 16 mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
64,01 mm
Angle
0 °
B
23,7 mm
Brand Name
Pyplok
C
32 mm
Diameter pipe
16 mm
Material
Stainless steel
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Förpackningsstorlek
Streckkod
325829
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Måttskiss
Product datasheet
Others has been looking for
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål
Partnumber:
DM80068G38
Package size:
Min. order quantity is:
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 50 mm Syrafast
Partnumber:
DM8002K50
Package size:
Min. order quantity is:
Koppling Pyplok Rak, Utv-G 1.1/4'' - Rör 38 mm Syrafast