DM8003K16
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DM8003K16
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 16 mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
52,07 mm
Angle
90 °
B
26,92 mm
Brand Name
Pyplok
C
32 mm
Diameter pipe
16 mm
Material
Stainless steel
Material quality
ASTM-A479/A182-316
Förpackningsstorlek
Streckkod
325834
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Måttskiss