DM8002K50
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
DM8002K50
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 50 mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Mærke navn
Pyplok
Pakke str.
Stregkode
415132
Brutto vægt
0,40 Kg
Netto vægt
0,40 Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
Målskitse
Product datasheet
Andre kigger på
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål
Varenummer:
DM80068G38
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Koppling Pyplok Rak, Utv-G 1.1/4'' - Rör 38 mm Syrafast