DM8002K20
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
DM8002K20
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 20 mm Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
75,44 mm
B
28,7 mm
C
37,08 mm
Diameter rør
20 mm
Materiale
Rostfritt stål
Materialekvalitet
ASTM-A479/A182-316
Mærke navn
Pyplok
Vinkel
0 °
Förpackningsstorlek
Streckkod
331136
Bruttovikt
0,159 Kg
Nettovikt
0,159 Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Måttskiss
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 20 mm
Artikel datablad
Andra tittar på
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål