Klamma 12.7 mm RLGU1-13-12
Klamma 13mm RLGU1-13-12
Varenummer:
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
6,0 mm
Diameter inner
12.7 mm
Material
Stål
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zink coating (CR III)
Width
12 mm
Förpackningsstorlek
100 st
Streckkod
295438
Bruttovikt
0,01 Kg
Nettovikt
0,01 Kg
Ursprungsland
swe
Intrastat artikelkod
Klamma 13mm RLGU1-13-12