RLGU1-11-12
Förpackningsstorlek:
200 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
43 varianter
Utvald variant:
RLGU1-11-12
Gummiklämma Light 11,1 för M6 bult
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
6,0 mm
Diameter inner
11 mm
Material
Stål
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zink coating (CR III)
Width
12.7 mm
Package size
200 st
Barcode
164550
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Artikel datablad
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 25.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Partnumber:
RSGU1-25-15
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
1 st
Rubber lined SMS-P-Clip 28.6 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1
Partnumber:
RLGU1-28-12
Min. order quantity is:
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
RSGU1-28-15
100 st
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
50 st
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
50 st
Klammer Inv. 26,92 mm Bulthål 10,3 mm
10 st
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
GUMMIKLAMMER 1-28-25
GUMMIKLAMMER 1-28-25
Rubber lined p-clip 8.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
500 st
RSGU1-17-12-W4
Rubber lined p-clip 38.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1