Klamma 16mm RLGU1-16-12
Klamma 16mm RLGU1-16-12
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Bredd
12 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
15.9 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink coating (CR III)
Förpackningsstorlek
100 st
Streckkod
295439
Bruttovikt
0,01 Kg
Nettovikt
0,01 Kg
Ursprungsland
swe
Intrastat artikelkod
Klamma 16mm RLGU1-16-12