4892-38-20-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
15 varianter
Utvald variant:
4892-38-20-SY
PRESSNIPPEL 4892 IM52 SL11/4SY
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
38 mm
L
153 mm
L1
54,5 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
60 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
Serie
S
Slangdimension
1.1/4 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
90 °
Åtdragning moment
280 Nm