4742-42-24-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
18 varianter
Valgt variant:
4742-42-24-SY
Presskoppling 45°, Inv-M52, Ø1.1/2'', Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
42 mm
L
233 mm
L1
58 mm
Modell kod
843069599L
Nyckelstorlek
60 mm
Packningsmaterial
NBR
Slangdimension
1.1/2 "
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Åtdragning moment
170 Nm