8369-12-25S
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
8369-12-25S
Fläns 90gr SAE3000 DIN
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
47,63 mm
Angle
90 °
B
22,23 mm
Brand Name
Stauff
Corrosion resistance
800 hours salt spray DIN EN 9227
Diameter flange
38.1 mm
Diameter pipe
25 mm
Flange
3/4 "
Flange SAE/DIN
3000 PSI
I
52 mm
L
46 mm
Material
Stål
O-ring
24,99X3,53 mm
Series
S
Shore
90
Standard ISO
ISO 6162-1
Standard SAE
SAE J518 Code 61
T
25 mm
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-30 °C
Thread outer metric
M36x2
l1
58 mm
Pakke str.
Stregkode
243673
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Fläns 90gr SAE3000 DIN
Artikel datablad
Andre kigger på
Gängfläns 3/4'' SAE3000 Inv-G1/2''
Varenummer:
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Gängfläns 2'' SAE3000 Inv-G1.1/2''
Varenummer:
Min. bestillingsenhed er:
Flange 90° 2.1/2" SAE3000 x 2.1/2" BSP - complete
2 st
Gängfläns 1'' SAE3000 Inv-G3/4''
FLÄNS 90GR SAE3000 1tum
FLÄNS 90GR SAE3000 1tum
FLÄNS RAK SAE6000 1.1/2
FLÄNS RAK SAE6000 1.1/2
8615-24-24-SY
Elbow 1.1/16 JICx3/4 flange
Elbow 1.1/16 JICx3/4 flange
8369-12-12J
Elbow 1.1/16 JICx1 flange ¤
Elbow 1.1/16 JICx1 flange ¤
8369-16-12J
Threaded flange 90° SAE 3000 PSI x JIC male
Adaptor 1.1/16 JICx3/4 flange
Adaptor 1.1/16 JICx3/4 flange
25PA1212
Adaptor 1.5/16 JICx1 flange
Adaptor 1.5/16 JICx1 flange
25PA1616
Threaded flange 0° SAE 3000 PSI x JIC male
GÄNGFLÄNS, KOD 62, UTV-M
GÄNGFLÄNS, KOD 62, UTV-M
8660-16-30S
8669-16-25S
Gängfläns 2'' SAE6000 Inv-G2'', Mätuttag G1/8"
8610-32-32-M02
20 st
FLÄNSADAPTER 90K, KOD62
FLÄNSADAPTER 90K, KOD62
Elbow adapter 90° MM male x SAE flange 6000psi