8369-12-20S
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
8369-12-20S
Fläns 90gr SAE3000 DIN
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter fläns
38.1 mm
Diameter rör
20 mm
Fläns
3/4 "
Fläns SAE/DIN
3000 PSI
Gänga utv. metrisk
M30x2
Märke namn
Stauff
O-ring
24,99X3,53 mm
Rostbeständighet
800 hours salt spray DIN EN 9227
Serie
S
Shore
90
Standard ISO
ISO 6162-1
Standard SAE
SAE J518 Code 61
T
20 mm
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C