8360-16-28L
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
8360-16-28L
Fläns Rak SAE3000 DIN
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter fläns
44.5 mm
Diameter rör
28 mm
Fläns
1 "
Fläns SAE/DIN
3000 PSI
Gänga utv. metrisk
M36x2
Modell kod
CAG-303-28L-W66
Märke namn
Stauff
Nyckelstorlek
36 mm
O-ring
32,93X3,53 mm
Serie
L
SAE J518 Code 61
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar