8369-16-25S
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
8369-16-25S
Fläns 90gr SAE3000 DIN
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
52,37 mm
B
26,19 mm
Diameter fläns
44.5 mm
Diameter rör
25 mm
Fläns
1 "
Fläns SAE/DIN
3000 PSI
Gänga utv. metrisk
M36x2
I
54 mm
L
50 mm
O-ring
32,93X3,53 mm
T
25 mm
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
90 °
l1
62 mm