8360-16-25S
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
8360-16-25S
Fläns Rak SAE3000 DIN
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter fläns
44.5 mm
Diameter rör
25 mm
Fläns
1 "
Fläns SAE/DIN
3000 PSI
Gänga utv. metrisk
M36x2
Modell kod
CAG-303-25S-W66
Märke namn
Stauff
Nyckelstorlek
36 mm
O-ring
32,93X3,53 mm
Serie
S
Shore
90
Standard ISO
ISO 6162-1
Standard SAE
SAE J518 Code 61
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
320 bar