8660-24-38S
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
8660-24-38S
GÄNGFLÄNS, KOD 62, UTV-M 1.1/2 FLÄNS - 38S
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Stauff
Diameter flange
63.5 mm
Diameter pipe
38 mm
Flange
1.1/2 "
Flange SAE/DIN
6000 PSI
Key size
46 mm
Material
Stål
Model code
CAG-605-38S-W66
O-ring
47,22X3,53 mm
Pressure max.
400 bar