8669-16-25S
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
8669-16-25S
Fläns 90gr SAE6000 DIN
Specifications
Dimensions and shipping
A
57,2 mm
Angle
90 °
B
27,8 mm
Brand Name
Stauff
Corrosion resistance
800 hours salt spray DIN EN 9227
Diameter flange
47.6 mm
Diameter pipe
25 mm
Flange
1 "
Flange SAE/DIN
6000 PSI
Material
Stål
O-ring
32,93X3,53 mm
Series
T
25 mm
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-30 °C