20G35FDLORX
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
20G35FDLORX
Presskoppling Rak, Ø1.1/4'', Inv-M45-DKO-35L
Specifications
Dimensions and shipping
A
90,4 mm
B
44,1 mm
D
1.1/4"
DN
32 mm
Diameter rör
35 mm
H
50 mm
Modell kod
20G-35FDLORX
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
L
Slangdimension
1.1/4 "
Slangkopplingstyp
Med hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
160 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
205 - 225 Nm