20G38MDH
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
20G38MDH
Presskoppling Rak, Ø1.1/4'', Utv-M52-DKS-38
Specifications
Dimensions and shipping
A
94,4 mm
B
49,1 mm
D
1.1/4"
Diameter rör
38 mm
H
55 mm