20G35MDL
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
20G35MDL
Presskoppling Rak, Ø1.1/4'', Utv-M45-DKL-35
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
80,4 mm
Arbetstryck
16 MPa
B
35,1 mm
D
1.1/4"
DN
32 mm
Diameter rör
35 mm
Gänga utv.
M45x2
H
46 mm