16G30MDH
Package size:
5 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
12 variants
Chosen variant:
16G30MDH
Presskoppling Rak, Ø1'', Utv-M42-DKS-30
Specifications
Dimensions and shipping
A
88,3 mm
B
42,4 mm
D
1"
DN
25 mm
Diameter rør
30 mm
Gevind udvendig
M42x2
H
46 mm
Korrosions resistens
500 hours salt spray ASTM B-117
Model kode
16G-30MDH
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
TuffCoat™
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Serie
S
Slangekoblingstype
Med hylsa
Slangestørrelse
1 "