16G25MDH
Förpackningsstorlek:
5 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
16G25MDH
Presskoppling Rak, Ø1'', Utv-M36-DKS-25
Specifications
Dimensions and shipping
A
86,3 mm
B
40,4 mm
D
1"
DN
25 mm
Diameter rör
25 mm
Gänga utv.
M36x2
H
41 mm
Modell kod
16G-25MDH
Märke namn
Gates
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
S
Slangdimension
1 "