16G28MDL
Förpackningsstorlek:
5 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
16G28MDL
Presskoppling Rak, Ø1'', Utv-M36-DKL-28
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
76,3 mm
Arbetstryck
22,4 MPa
B
30,4 mm
D
1"
DN
25 mm
Diameter rör
28 mm
Gänga utv.
M36x2
H
41 mm
Modell kod
16G-28MDL
Märke namn
Gates
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
L
Slangdimension
1 "