08G12FDLORX
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
08G12FDLORX
Presskoppling Rak, Ø1/2'', Inv-M18-DKO-12L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
69,9 mm
B
32,4 mm
D
1/2"
DN
12 mm
Diameter rör
12 mm
H
22 mm
Modell kod
8G-12FDLORX
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
L
Slangdimension
1/2 "
Slangkopplingstyp
Med hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
350 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
38 - 42 Nm