RSGU1-32-20
Package size:
50 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
144 variants
Chosen variant:
RSGU1-32-20
Rubber lined p-clip 32.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
8,0 mm
Diameter inner
32 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
20 mm
Package size
50 st
Barcode
224770
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Produkt information
Rubber lined p-clip 32.0 mm Band width: 20mm for M8 screw
Product catalog
Andre kigger på
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Varenummer:
RSGU1-48-15
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
GUMMIKLAMMER 1-28-25
GUMMIKLAMMER 1-28-25
Varenummer:
RSGU1-28-25
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
100 st
1 st
Rubber lined p-clip 8.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
500 st
Rubber lined p-clip 25.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
100 st
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
200 st
Klammer Inv. 26,92 mm Bulthål 10,3 mm
10 st
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
Rubber lined SMS-P-Clip 28.6 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1