4190-15-08-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
12 variants
Chosen variant:
4190-15-08-SY
1/2" Insert - ø15 pipe - 90° - AISI316
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
90 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
15 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
1/2 "
L
69 mm
L1
29,5 mm
L2
61 mm