4710-15-08-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
17 varianter
Valgt variant:
4710-15-08-SY
Pressnippel rak DKL M22x1.5
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
15 mm
L
54,5 mm
L1
25 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
27 mm
Serie
L
Slangdimension
1/2 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+400 °C
Temperatur min.
-60 °C