4822-20-08-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
30 varianter
Utvald variant:
4822-20-08-SY
Presskoppling Rak Inv-M30, Ø1/2'', Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
20 mm
L
66 mm
L1
29,5 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
36 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
Serie
S
Slangdimension
1/2 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Åtdragning moment
50 Nm