4792-15-08-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
4792-15-08-SY
Pressnippel 90B L-klass Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
15 mm
L
72 mm
L1
29,5 mm
Materiale
Rostfritt stål
Materialekvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Model kode
Mærke navn
Hydraspecma
Nøglevidde
27 mm
Pakningsmateriale
L
Slangekoblingstype
Till lös hylsa
Slangestørrelse
1/2 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
35 Nm