4722-18-08-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
32 varianter
Utvald variant:
4722-18-08-SY
Pressnippel rak DKOL M26x1.5 SL1/2" Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
18 mm
Hose coupling type
Till lös hylsa
Hose size
1/2 "
Key size
32 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
Model code
Sealing material
FKM/FPM (Viton®)
Series
L
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
45 Nm