4100-16-08-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
22 varianter
Utvald variant:
4100-16-08-SY
PRESSNIPPEL 4100 16MM SL1/2
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
16 mm
L
70 mm
L1
29,5 mm
L2
35 mm