4810-16-08-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
4810-16-08-SY
Pressnippel rak DKS M24x1.5
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
16 mm
L
60,5 mm
L1
31 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
30 mm