4822-16-08-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
30 varianter
Valgt variant:
4822-16-08-SY
Presskoppling Rak Inv-M24, Ø1/2'', Syrafast
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
16 mm
Hose coupling type
Till lös hylsa
Hose size
1/2 "
Key size
30 mm
L
64,5 mm
L1
29,5 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
Model code
84804241608S
Sealing material
FKM/FPM (Viton®)
Series
S
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
40 Nm