4100-12-08-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
22 variants
Chosen variant:
4100-12-08-SY
PRESSNIPPEL 4100 12MM SL1/2 SY
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
12 mm
L
63 mm
L1
29,5 mm
L2
28 mm