NDG108-110C54
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
59 varianter
Valgt variant:
NDG108-110C54
AXELKOPPLING OMT MOTOR
Specifications
Dimensions and shipping
Aksel diameter
48 mm
Aksel notgang
14,0 mm
Diameter udvendig
108 mm
Moment nominelt
260 daNm
Motor effekt
33 kW
Mærke navn
Hydraspecma
Package size
Barcode
191811
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Product information
AXELKOPPLING OMT MOTOR
Tekniska data
Others has been looking for
Rubber lamella for coupling
Rubber lamella for coupling
Partnumber:
EGE0
Package size:
Min. order quantity is:
Koblingsdel, 19mm.
Koblingsdel, 19mm.