AKG12FS200Z
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Axceltyp motor
Cylindrisk
Axel kona
1:8
Axel motor kilspår
12,0 mm
Axel pump kiilspår
3,2, 4,0 mm
Axeldiameter motor
42 mm
Axeltyp pump
Konisk
Modell kod
AKG12FS200Z
Moment nominellt
31 daNm
Moment utgång max.
62 Nm
Montagetyp
B3/B5
Motor byggstorlek
160 IEC
Märke namn
MP Filtri
Nominal Torque (Nm)
550 Nm
Pumpgrupp
2
Shore
85
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-20 °C