RSGU1-12-20-W4
Package size:
200 st
Min. order quantity is:
200 st
SEE OTHER VARIANTS
73 variants
Chosen variant:
RSGU1-12-20-W4
Gummiklammer, 12mm, B=20, För M8, W4
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
8,0 mm
Diameter inner
12 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
1.4031 / AISI420
Sealing material
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Width
20 mm