RLGU1-27-12
Förpackningsstorlek:
200 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
43 varianter
Utvald variant:
RLGU1-27-12
Rubber lined SMS-P-Clip 27.0 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter Bolt hole
6,0 mm
Diameter inner
26 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
127 mm
Package size
200 st
Barcode
164566
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Product datasheet
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 25.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1