Coil M13--220RA-17W-DN
Coil M13--220RA-17W-DN
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
13.15 mm
Effekt W
17 W
Ensretter indbygget
No
Længde
39.3 mm
Model
M13
Model kode
M13-220RA-17W-DN
Mærke navn
Danfoss
Spænding
230 V
Stiktype
DIN 43650 Form A
Strømtype
AC
Temperatur omgivelse maks.
+40 °C
Temperatur omgivelse min.
-20 °C