MR-045-O-12DC
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
MR-045-O-12DC
Spole Poclain NG6 12 VDC
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
22.1 mm
Effekt W
30 W
Længde
53 mm
Mærke navn
Poclain hydraulics
Spænding
12 V
Stiktype
DIN 43650 Form A
Strømtype
DC
Förpackningsstorlek
Streckkod
217837
Bruttovikt
0,36 Kg
Nettovikt
0,36 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Magnetspole 12Vdc