RSGU1-38-15
Package size:
1 frp
Min. order quantity is:
1 frp
SEE OTHER VARIANTS
144 variants
Chosen variant:
RSGU1-38-15
GUMMIKLAMMER 1-38-15, 1 Frp=100st
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
15 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
38 mm