RSGU1-10-20
Förpackningsstorlek:
200 st
Minsta beställningskvantitet:
200 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-10-20
Gummiklammer, 10mm, B=20, För M8, W1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
20 mm
Diameter bulthål
8,0 mm
Diameter inv.
10 mm