RM/55433/M/250
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
3 variants
Chosen variant:
RM/55433/M/250
Ø32 DV cylinder
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Norgren
Diameter inner cylinder
32 mm
Pressure max.
10 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
250 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C