RT/57240/M/40
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
50 varianter
Utvald variant:
RT/57240/M/40
Ø40 DV cylinder
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv. cylinder
40 mm
Gänga
G 1/8 BSP
Märke namn
Norgren
Slaglängd
40 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-10 °C
Tryck max.
10 bar
Tryck min.
1 bar