PRA/802100/M/500
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
120 variants
Chosen variant:
PRA/802100/M/500
ISOLine Profilcylindrar, Dubbelverkande
Tillbehör (1)
Adapter Rak Ø12 mm Utv-G1/2''
Partnumber:
C02251248
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Norgren
Diameter inner cylinder
100 mm
Pressure max.
12 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
500 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C