RM/92040/M/30
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
RM/92040/M/30
Ø40 DV kompaktcylinder
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Norgren
Diameter inv. cylinder
40 mm
Pressure max.
10 bar
Stroke
30 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperature min.
-5 °C
Thread
G 1/8 BSP
Tryck min.
1 bar