M/61040/MR/25
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
36 varianter
Utvald variant:
M/61040/MR/25
Ø40 DV Linjärcylinder
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner cylinder
40 mm
Pressure max.
10 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
25 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-10 °C