RM/92032/M/40
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
53 varianter
Utvald variant:
RM/92032/M/40
Ø32 DV kompaktcylinder
Specifications
Dimensions and shipping
Halkaisija sylinteri
32 mm
Iskunpituus
40 mm
Kierre
G 1/8 BSP
Lämpötila max.
+80 °C
Lämpötila min.
-5 °C
Paine max.
10 bar
Paine min.
1 bar